مزرعه بلدرچین لانه بلدرچین غذای بلدرچین

 1. مزرعه بلدرچین لانه بلدرچین غذای بلدرچین - eforosh.com - ایفروش
  www.eforosh.com/search/2871597‎Translate this page
  جستجو : مزرعه بلدرچین لانه بلدرچین غذای بلدرچین. نتایج جستجو. جستجوی شما نتیجه ای در بر نداشت. چنانچه چندین کلمه وارد نموده اید جستجو برای هریک از کلمات که با ...
 2. مرغ و مرغدار - راهنمای احداث و راه اندازی مزرعه پرورش بلدرچین
  nafisehrahmanian.blogfa.com/category/6‎Translate this page
  به سبب کوچکی تخم بلدرچین و ترد و شکننده بودن پوسته آن از سینی های جوجه کشی استفاده می شود. ... تخم می گذارند اما با اعمال یک تغذیه مناسب و نور دهی مطلوب لانه تا 280 عدد تخم تولید می کنند. ... و برابر با وزن خویش نیازمند غذا بر حسب ماده خشک هستند.
 3. پرورش بلدرچین - پیشگیری از بیماری های بلدرچین - صفحه اصلی
  coturnixquail.blogfa.com/post-240.aspx‎Translate this page
  لانه ها باید تمیز و دارای تهویه و دمای مناسب باشند و از ورود جانوران موذی به آنها ممانعت شود. ... از آنجا که بلدرچین های جوان به بیماری حساس تر هستند بنابراین آنها باید جدا از ... این پرندگان باید با غذای مناسب که از منبع مورد اطمینان خریداری شده تغذیه شوند. ... ممکن است ناشی از این واقعیت باشد که تعداد معدودی مزرعه پرورش بلدرچین وجود دارد.
 4. آموزش پرورش بلدرچین
  parvaresh-belderchin.blogfa.com/
  آموزش پرورش بلدرچین - مرجع آموزش پرورش بلدرچین شرکت کوثرپرداز. ... لانه ها باید تمیز و دارای تهویه و دمای مناسب باشند و از ورود جانوران موذی به آنها ... این پرندگان باید با غذای مناسب که از منبع مورد اطمینان خریداری شده تغذیه شوند. ... اما این موضوع ممکن است ناشی از این واقعیت باشد که تعداد معدودی مزرعه پرورش بلدرچین وجود دارد.
 5. بلدرچین - ویکی‌پدیا
  fa.wikipedia.org/wiki/بلدرچینTranslate this page
  بر روی زمین لانه می‌سازند و بر پروازهای کوتاه و سریع قادرند، برخی گونه‌ها همچون بلدرچین ژاپنی و بلدرچین معمولی پرندگانی مهاجرند و توانایی پرواز در مسافت‌های طولانی ...
 6. وبلاگ تخصصی پرورش بلدرچین آشتیان
  shahedcoturnix.blogfa.com/‎Translate this page
  پرورش بدرچین - جوجه کشی بلدرچین - گوشت بلدرچین - تخم بلدرچین - بیماریهای بلدرچین ... با وجود تمامی موارد گفته شده، انتخاب مناسبترین روش جهت راه اندازی یک مزرعه منوط به ..... جیره غذایی بلدرچین بایستی حاوی میزان بالا تری از مواد مغذی باشد. ..... اما با اعمال یک تغذیه مناسب و نور دهی مطلوب لانه تا 280 عدد تخم تولید می‌کنند.
 7. کار و زندگی - مقاله پرواربندی بلدرچین
  zeendege.blogfa.com/post/3‎Translate this page
  بلدرچین یا به زبان فارسی سره یا بَدبَده پرنده‌ای کوچک از تیره قرقاولیان، ... دانه‌ها و نیز حشرات و دیگر جنبندگان کوچک تغذیه می‌کنند و بر روی زمین لانه می ‌سازند و بر ... وزن تخم بلدرچین تقریبا 10 گرم است در مقایسه با تخم مرغ از نظر مواد غذایی غنی ..... برداشت از مزرعه آلوده میکنند.۲) قارچهایی که مواد غذایی را بعد از برداشت از مزرعه و در ...
 8. کشاورزی صنعتی روز - `پرورش بلدرچین
  keshawarzerooz.blogfa.com/post-22.aspx‎Translate this page
  البته علارغم ظاهر زیبای تخم بلدرچین از نظر تغذیه ای تخم مرغ از آن غنی تر و با کیفیت تر هست . ..... اما با اعمال یک تغذیه مناسب و نور دهی مطلوب لانه تا 280 عدد تخم تولید می کنند. .... جیره غذایی بلدرچین بایستی حاوی میزان بالا تری از مواد مغذی باشد. ... به راسته مرغان، خانواده قرقاول ، زیر خانواده مرغان مزرعه و گونه بلدرچین تعلق دارد.
 9. پرورش بلدرچین - مرغ و بلدرچین
  www.belderchin.net/tag/مرغ-و-بلدرچینTranslate this page
  پرورش بلدرچین عموماٌ بصورت بسته و بدون چراگاه بوده و در این حالت پرورش بلدرچین ... می گیرد و به طور کلی مناسبترین و سودآورترین حالت جهت پرورش بلدرچین احداث مزرعه ای ... با کاغذ یا مقوای نازک می پوشانیم و در چند روز اول غذا را بر روی کاغذ پخش می کنیم و سپس از ..... بر روی زمین لانه می‌سازند و پروازهای کوتاه و سریع انجام میدهند.
 10. بلدرچین | Facebook
  www.facebook.com/belderchin.s‎Translate this page
  Photo: ‎ادامه تغذیه بلدرچین (بخش1) حداقل میزان نیاز به پروتئین، کلسیم .... که وضعیت تخم مرغ های شکسته در سیستم های مزرعه بلدرچین مادر پرورش یافته در قفس کمتر ..... گوشت و تخم بلدرچین به لحاظ ارزش غذایی و درمانی،بسیار مورد توجه است. ..... لانه ها باید تمیز و دارای تهویه و دمای مناسب باشند و از ورود جانوران موذی به آنها ممانعت شود.
 
 
 
 
 
/ 0 نظر / 177 بازدید